Boda Turca ~ Tuna Akkoyunlu
15692
post-template-default,single,single-post,postid-15692,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Boda Turca

Diyorlarki ask kapıyı çalmıyor, fakat ben biliyorumki bu doğru değil. Sanki kader evdeki mutfakta bizi tanıştırmak istedi. “Sana bir şeyi anlatmam lazim ama bir sene sonra anlatacağım” dedim, ve bir sene sonra annemlerle Magdalena caddesinde bir horchata içerken bizim beraber olacağımızı söyledim. İtraf ettim sana. O zamanda biz beraber yaşıyorduk, evimizde, gürültülü komşularla ve giden gelen elektrikle. Bir sene daha geçti ve üç olduk. Planimiz büyüktü, gidecek, evlenecek, yeni bir hayat baslayacak. Türkiye’deki maceram bitti, kolay da olmadı ama her zaman desteğin ve sevgin vardı. Beraber güldük ve güzel zamanlar paylaştık. Yaşantımızdan hiç bir şey değişmezdim çünkü bizi buraya getirdi. Şimdiye kadar yaşadığımız ve bundan sonra bizi bekleyen her şey için seni seviyorum.

Ana Teixido Ibañez

 

Bazen öyle bir noktaya gelirsin ki hayatta seçim yapman gereken. Kendine sorarsın eğer diğerini seçseydim hayatım nasıl olurdu diye. Bir sınavda cevapladığın bir soru bile hayatını değiştirir. Tabiki bugün burada bu kadar ayrıntı bir hesaba girmeyeceğim hayatla ilgili. Sadece şunu söylemek istiyorum bugün burada seninle ve kmlerce uzaktan gelen bu güzel insanların önünde bu konuşmayı yapıyorsam bence herhangi bir sınavda yaptığım yanlış cevabın bile aslında beni doğru yere getirdiğine inanıyorum.

Tuna Akkoyunlu

tunakko
tunakkoyunlu@gmail.com